Gizlilik İlkeleri

www.spormed.com kişisel verilerinizi, web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve daha iyi hizmet vermek amacıyla değerlendirmektedir. Kişisel verileriniz   www.spormed.com tarafından üçüncü bir kişi, kurum ya da başka bir amaçla paylaşılamaz ve kullanılamaz.

Aşağıdaki maddeler sitemizdeki bilgi toplama ve dağıtımını kapsamaktadır.

  • Sitemiz üzerinden yayma ve çoğaltma yapılması yasaktır. Kopyalandığı takdirde sitede belirtilen şartlara uygun yapılmalıdır.
  • Web sitesindeki yorumlar, görüş ve düşüncelerin bütünü kullanıcıya aittir. Bu görüş ve düşüncelerin tümünden www.spormed.com sorumlu tutulamaz.
  • Mağazamız, web sitesinde bulunan makale, görüntü, resim, program ve doküman ürünlerinin telif haklarına sahip olmakta ve kaynak gösterilmesi için dahi yazılı iznin olması gerekmektedir.
  • Sitemiz üzerinden kullanıcı, (isim, adres, telefon numarası, e-mail, yaş, kimlik numarası, vergi numarası…gibi) kişisel bilgilerini girilmesi gerekmektedir. Paylaşılan iletişim bilgileriniz sizinle iletişime geçmemiz gereken durumlarda kullanılacak olup kişisel bilgilerinizi ise haber, bilgi ve materyalleri göndermek amacı ile kullanılacaktır.
  • Kişinin kimliğinin doğrulanması, kullanıcının sisteme girdikleri sırada ya da gereken durumlarda gerekmektedir. Sistemimiz içinde toplanan bu bilgiler, ziyaretçi hareketlerinin takip edilmesi, kişiye özel içerik sağlanması amacı ve reklam veren kuruluşlar/sponsorlarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda kullanılacaktır.

Güvenlik

Sitemiz şifrelenmiş alanda korunmaktadır. Bunun nedeni olarak ise, site üzerindeki bilgilerin başkası tarafından izinsiz kullanılıp bilgi kaybını oluşturmasını engellemektir. www.spormed.com,  bilgilerin gereklilik halinde ulaşılması amacı ile SSL sertifikasına sahiptir. SSL, kredi kartı sahtekârlığının tespit edilerek önlenmesi ve müşteri bilgilerinin doğrulanması amacıyla kullanılır.

Bilgi Birleştirmesi

Kayıt durumunda, kişi kişisel bilgilerin kullanılmasını istemediği durumlarda firmamız tarafından kullanılmaz. Kullanıcılarımız bu süreçte belirledikleri kararları isterlerse değiştirebilirler veya değiştirmeden bırakabilirler. Ayrıca kullanıcı dilediğinde yapmış olduğu kaydı sitemizden iptal edebilir. Bu doğrultuda kullanıcı, daha önce girmiş olduğu kişisel bilgilerini veritabanımızdan o anda silebilir.

Düzeltme-Yenileme

Kullanıcılar sitemizdeki bilgileri dilediği zaman değiştirebilir.

Adres:

Avşar Yazılım -Spormed  Sprcu Medikal Ürünler

Rıhtım Caddesi no:18 Kat:-1 D:1 Kadıköy

Soru ve Önerileriniz İçin

E-posta adresimiz: info@spormed.com  

Tel: 0532 173 16 47