Hakkımızda

www.spormed.com sporcu performansının ve sporcu sağlığının en iyi düzeyde korunması amacıyla destek ve bakım ürünlerini satmaktadır. Bireysel veya takım sporlarına yönelik antrenman öncesi ve antrenman sonrasında ihtiyaç duyulan ürünlerin kaliteli ve sporcuya performans sağlayan niteliklerde olması amacıyla satış hizmetlerini gerçekleştirmektedir. www.spormed.com ayak sağlığı, soğuk terapi, sporcu tespit bantları ve bandaj ürünlerinin satışı ile birlikte dönemsel kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalarda, set ürünleri şeklinde en ideal ürün gruplarını bir araya getirerek uygun fiyatlarla tüketicinin hizmetine sunmaktadır.

SPORMED Sporcu performans ürünleri, ortopedik sağlık malzemeleri, sporcu bant ve bandajlama ürünleri, sporcu antrenman ekipmanları, sporcu tespit bandı, kinesiotape, gazofix, gatapex, kyatta plasma, soğuk kompres, buzluk, buz poşeti, soğutucu sprey, aromattik masaj terapi ürünleri, Sporcu saç, cilt ve ayak bakım ürünleri, yara bandı, elastik bandaj, antrenman çantası gibi ürünleri kampanyalar dahilinde uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

SPORMED, ürün setleriyle oluşturduğu kampanyalar tüketicilere önemli fiyat avantajları sunmaktadır.

BİREYSEL SPORCULAR, SPOR KULÜPLERİ, SPOR SALONLARI VE SPOR EĞİTİM MERKEZLERİNİN ANTRENMAN-BAKIM İHTİYAÇLARINI VE ORTAOPEDİK İHTİYAÇLARINI KARŞILAMA ÜZERE DİZAYN EDİLEN WEB SİTEMİZ FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİ VE TELEFON DESTEK HİZMETİYLE 7/24 HİZMETİNİZDEDİR.

GSM: 0532 173 1647

Kurumsal E-mail: info@spormed.com

Adres: Osmanağa Mahallesi, Rıhtım Caddesi No:18 Kat: -1 D:1 Kadıköy

Banka Hesap No: Avşar Bilişim

IBAN: TR88 0011 1000 0000 0080 9189 43

PTT Kargo Hesabı: 11869608